Viesu nams "Krauklīši"

Viesu nams "Krauklīši"

Viesu nams „Krauklīši” atrodas apmēram 20 kilometrus no Rīgas un tur pat netālu no pilsētas Ogres, skaistā meža ielokā Tīnūžos.

Mūsu viesu namā esam padomājuši par visām klientu vēlmēm, piedāvājam atpūtas iespējas gan lielākām, gan mazākām kompānijām. Šeit var sarīkot korporatīvos pasākumus, kāzas, ballītes, privātas sanākšanas draugu lokā ar banketu zāles ietilpību līdz pat piecdesmit personām.

Vēlies nosvinēt dzimšanas dienu un atcerēties to vēl ilgi, tad viesu nams „Krauklīši” būs īstā vieta. Ir iespēja uzklāt skaistu galdu saviem viesiem, kā arī zāles ietilpība ļauj spēlēt visdažādākās spēles un kārtīgi izdejoties.
„Krauklīšos” var izguldīt četrdesmit viesus septiņās mājīgās istabās ar siltu koka apdari. Istabas ir gan divvietīgas, gan lielākas.

Viesu nams „Krauklīši” ir moderni aprīkots ar dažādām papildus ērtībām – lielu plazmas televizoru, satelītu un karaoke, lāzeriem un disko gaismām jautrām un atraktīvām ballītēm. Divstāvīgā viesu nama pirmā stāva halle tiek izmantota gan dejām, gan banketiem.

Pie mums ir pieejama arī virtuve, kur gatavot gardu maltīti sev un viesiem, kā arī piedāvājam sava pavāra palīdzību.
Vēsākos vakaros var sildīties pie kamīna, malkojot karstvīnu, izkarsēties saunā un relaksēties SPA džakuzi.

Pagalmā ir vieta arī bērnu rotaļām, kuri var šūpoties koka šūpolēs un peldēties dīķī, kurā, starp citu, kaislīgāks makšķernieks var izvilkt arī kādu brangāku lomu!

Viesu nama apkārtnē ir pieejamas vairākas aktīvās atpūtas iespējas. Tur pat blakus ir zirgu stallis, kurā tiek piedāvātas ekskursijas, drosmīgākajiem ir iespēja pavizināties zirga mugurā. Kāzu svinētajiem stallis piedāvā zirgu eskortu.

Var doties arī uz tuvējo pilsētu Ogri, kur var baudīt skaistu pastaigu pa Ogres centru un aplūkot kultūrvēsturiskās ēkas, vai aktīvākie var doties uz Ogres ledus halli („Vidzemes ledus halle”) un pievienoties slidotājiem masu slidotavā.

Aicinām ciemos visus, kas vēlas atpūsties un baudīt romantiku divatā, vai vienkārši svinēt svētkus ar draugiem un kolēģiem!